CASIO CT-S200 BK - Keyboard
Symbol: MU CT-S200 BK
Dostępność: 10 szt.
Cena: 650.82 Cena przed promocją: 723.13 -10%
Symbol: MU CT-S200 BK
Dostępność: 10 szt.
Cena: 650.82 Cena przed promocją: 723.13 -10%
| Specyfikacja | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 48 |
| Metronom | Tak |
| Pojemność pamięci nagrań | 60 |
| Regulacja oktawy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Keyboard |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Napięcie | 9.5 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Pobór mocy | 5,5 W |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 930 mm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wejścia do podłączenia pedału | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 2 |
| Interfejs | USB |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 61 klaw. |
| Szerokość | 980mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 315mm |