CASIO CT-S200 WE - Keyboard
Symbol: MU CT-S200 WE
Dostępność: 10 szt.
Cena: 650.82 Cena przed promocją: 723.13 -10%
Symbol: MU CT-S200 WE
Dostępność: 10 szt.
Cena: 650.82 Cena przed promocją: 723.13 -10%
| Specyfikacja | |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ produktu | Syntezator cyfrowy |
| Ilość głośników | 2 |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość efektów dźwiękowych | 400 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 48 |
| Efekty dźwiękowe | Syntezator |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 930 mm |
| Ilość portów USB | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| 6,35 mm (1/4 cala) wyjście | 1 |
| 6,35 mm (1/4 cala) wejście | 1 |
| Szerokość | 980mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 315mm |