CASIO LK-S250 - Keyboard
Symbol: MU LK-S250
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1060.67 Cena przed promocją: 1178.52 -10%
Symbol: MU LK-S250
Dostępność: 5 szt.
Cena: 1060.67 Cena przed promocją: 1178.52 -10%
| Specyfikacja | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2,5 W |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Średnica głośnika | 13 cm |
| Efekty dźwiękowe | Chorus |
| Efekty dźwiękowe | Echo |
| Pedał sustain | Tak |
| Liczba pedałów | 1 |
| Wejście na pedał | Tak |
| Typ produktu | Pianino cyfrowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Minimalne zużycie energii | 5,5 W |
| Głębokość produktu | 256 mm |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 930 mm |
| Liczba ustawień (preset) | 160 |
| Metronom | Tak |
| Zakres transpozycji | -2 - 2 oktaw(y) |
| Częstotliwość strojenia | 415,5 - 465,9 Hz |
| Dostrojenie | -12 - 12 centów |
| Liczba melodii demo | 60 |
| Pełna transpozycja | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Wyjście MIDI | Tak |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| AUX w portach | 1 |
| Ilość portów USB | 2 |
| Wejście MIDI | Tak |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Regulacja czułości nacisku | Tak |
| Liczba poziomów czułości nacisku | 2 |
| Szerokość | 980mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 315mm |
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Nie dopuszczać do kontaktu z wodą.
• Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły.