CASIO SA-50 - Keyboard
Symbol: MU SA-50
Dostępność: 5 szt.
Cena: 331.00 Cena przed promocją: 367.78 -10%
Symbol: MU SA-50
Dostępność: 5 szt.
Cena: 331.00 Cena przed promocją: 367.78 -10%
| Specyfikacja | |
| Maksymalna moc wyjściowa (RMS) | 2 x 0,5 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Zielony |
| Ilość głośników | 2 |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 32 |
| Metronom | Tak |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe/bateryjne |
| Pobór mocy | 3,2 W |
| Rodzaj baterii | Bateria AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Waga produktu | 1 kg |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
| Efekty dźwiękowe | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe 1/8" (3,5 mm) | 1 |
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 32 klaw. |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 230mm |
• Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły.
• Nie dopuszczać do kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.