CASIO SA-51 - Keyboard dla dzieci
Symbol: MU SA-51
Dostępność: 5 szt.
Cena: 331.00 Cena przed promocją: 367.78 -10%
Symbol: MU SA-51
Dostępność: 5 szt.
Cena: 331.00 Cena przed promocją: 367.78 -10%
| Specyfikacja | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Grupa docelowa | Dziecko |
| Ilość głośników | 2 |
| Średnica głośnika | 8 cm |
| Regulowany zakres dźwięku (oktawy) | -1 - 1 |
| Ilość uderzeń metronomu na takt | 9 |
| Ilość uderzeń metronomu na takt | 1 |
| Moc wyjściowa wzmacniacza | 10 W |
| Ilość tonów | 100 |
| Pojemność pamięci nagrań | 10 |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 32 |
| Zakres temp metronomu | 20 - 255 bpm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Minimalne zużycie energii | 3,2 W |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 208 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Szerokość produktu | 446 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Ilość klawiszy | 32 klaw. |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość | 465mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 68mm |
• Nie dopuszczać do kontaktu z wodą.
• Trzymać z dala od źródeł ciepła.
• Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły.