Nosidło turystyczne Deuter Kid Comfort maron
Symbol: 362022150260
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1265.05 Cena przed promocją: 1405.61 -10%
Symbol: 362022150260
Dostępność: 2 szt.
Cena: 1265.05 Cena przed promocją: 1405.61 -10%
| Specyfikacja | |
| Liniowa gęstość masowa | 210 D |
| Maksymalny udźwig | 22 kg |
| Wodoodporny | Tak |
| Dedykowane płci | Chłopak, dziewczyna |
| Regulacja pasów | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń dolna |
| Kieszenie zewnętrzne | Kieszeń boczna |
| Regulowany pas piersiowy | Nie |
| Materiały | Poliamidowy |
| Typ produktu | Plecak do nosidełka dla niemowląt |
| Wysokość produktu | 720 mm |
| Głębokość produktu | 340 mm |
| Waga produktu | 3,23 kg |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 255mm |
| Wysokość | 770mm |
• Zapoznaj się z instrukcją obsługi przed pierwszym użyciem.
• Upewnij się, że wszystkie pasy są odpowiednio zabezpieczone.
• Nie zostawiaj dziecka bez nadzoru podczas użytkowania nosidełka.